piątek, 2 czerwca 2017

Wakacje

Jak wszyscy możemy zauważyć i (miejmy nadzieję) poczuć, wielkimi krokami zbliżają się wakacje. :) Jest to pora, kiedy mamy większą sposobność, aby się zrelaksować, spędzić więcej czasu z rodziną, przyjaciółmi, czy też nawiązać nowe znajomości. Możemy również spróbować nowych rzeczy, takich jak sporty ekstremalne, egzotyczne jedzenie, bądź nawet nauka języka obcego.

Każdy ma swój własny cel dotyczący tego jak i gdzie spędzi wakacje. Niektórzy z nas wręcz kochają góry, inni zaś zwykli wybierać się nad morze. Są ludzie, którzy nie potrafią wyobrazić sobie spędzenia wakacji we własnym kraju, podczas gdy pozostali nie dali by się nikomu namówić na zagraniczny wyjazd.

Dlatego właśnie powinniśmy poświęcić chwilę na to, aby przemyśleć wybór wakacyjnego celu, który spełni nasze oczekiwania, i zamiast stać się torturą, będzie czystą przyjemnością.

Jeśli jesteś miłośnikiem natury lubiącym ciszę i spokój, relaks nad jeziorem będzie najlepszym rozwiązaniem. Są też ludzie, którzy poszukują przeżyć dodających adrenaliny i absolutnie nie są w stanie wyobrazić sobie wypoczynku w formie wylegiwania się na plaży przeplatanego z powolnym pływaniem.

Nieważne jakim typem wczasowicza jesteś, dziś pragniemy wskazać Ci kilka popularnych i wartych odwiedzenia miejsc:

1. Madagaskar2. Zakynthos (Grecja)
3. Gordes (Francja)
4. Amsterdam (Holandia)
5. Turyn (Włochy)
6. Hamburg (Niemcy)
7. Londyn (Anglia)
Gdy wybierasz się za granicę, warto znać choć kilka przydatnych zwrotów, aby bez przeszkód komunikować się w najbardziej codziennych sytuacjach. Jakkolwiek, zawsze możesz zdecydować się na naukę języka, który jest używany przez osoby zamieszkujące miejsce, do którego masz zamiar się wybrać. W takiej sytuacji, gorąco polecamy skorzystanie z poniższych form nauki:

Nowoczesnej platformy e-learningowej wraz  z czatem do nauki języków obcych:
Direct Language Hub: http://dlhub.eu/

Aplikacji Direct Language Speech Trainer, umożliwiającej naukę i ćwiczenie właściwej wymowy oraz interaktywnych podręczników: http://www.dlapp.eu/pl/


Udanych wakacji! :)