poniedziałek, 1 maja 2017

Pogawędźmy razem!Istnieje wiele sposobów, które pozwalają Ci na naukę bądź też ulepszanie języka obcego, który starasz się opanować. Możesz skorzystać z różnych aplikacji, uczęszczać na zajęcia lub czerpać z korzyści jakie dostarczają kursy internetowe. Zatem jeśli tak właśnie postępujesz, Twój cel stanowi zapewne osiągnięcie umiejętności komunikowania się z obcokrajowcami poprzez zrozumienie ich przekazu oraz poprzez wyrażanie własnych idei, emocji, a tym samym - swojej postawy, nastawienia.

Jeżeli nie masz sposobności porozmawiania z obcokrajowcami twarzą w twarz, możesz wykorzystać zalety Internetu. Na przykład czatowanie z innymi ludźmi jest czymś, co może pomóc Ci w rozwinięciu umiejętności językowych.

Już teraz możesz cieszyć się wielojęzykowym czatem stworzonym przez Direct Language Hub: e-learning'ową platformę językową (www.dlhub.eu/). Natychmiast po zarejestrowaniu będziesz miał możliwość rozpoczęcia prawdziwej rozmowy w języku obcym (aż 10 do wyboru!).Co musisz zrobić, aby móc zacząć? Na początku powinieneś uruchomić czat poprzez użycie ikony umieszczonej w prawym górnym rogu. Następnie wybierz avatar oraz nazwę użytkownika, które najbardziej Tobie odpowiadają. Wprowadź informacje dotyczące Twojego języka ojczystego oraz języka obcego, którego się dotychczas uczyłeś, określając przy tym poziom biegłości. Dobrze, żebyś dostarczył również kilka informacji o sobie, co z pewnością zachęci pozostałych użytkowników czatu do nawiązania rozmowy.

Po uzupełnieniu profilu, możesz rozpocząć wyszukiwanie osób, które posługują się językiem obcym, jaki chciałbyś praktykować. W ten sposób szybko stworzysz listę kontaktów. Oczywiście nie musisz być dostępny na czacie przez cały czas. Możesz wykorzystać jeden z trzech możliwych statusów: dostępny, zajęty oraz nieaktywny. Co więcej, nieustannie możesz modyfikować swoje dane w sekcji "ustawienia".

Jeżeli ktoś zacznie Cię denerwować, czy też niepokoić w inny sposób, który zniechęci Cię do utrzymywania kontaktu z tą osobą, możesz ją z łatwością powstrzymać poprzez dodanie do listy osób blokowanych. Decyzja należy do Ciebie! ;)

Zatem nie zwlekaj! Dołącz do czatu już teraz i zacznij rozwijać dotychczas zdobyte umiejętności językowe! :)